Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tělové a ušní svíce

Již starodávné národy poznaly, že pokud v těle neproudí životní energie, vyskytne se na nějaké části těla bolest nebo přijde nemoc (tělesná či psychická). Onemocněním vznikají různé překážky, které blokují životní energii. Lidé od pradávna hledali způsoby, jak tuto blokaci odstranit. Jednou z těchto metod byly i „primitivní“ tělové svíčky, které se začaly vyrábět z kůry stromů nebo léčivých rostlin a které dokáží tlumit bolest. Později bylo zjištěno, že svíčka takto vyrobená a ponořená do včelího vosku, bude hořet pomaleji. Delší čas působení lépe pomůže k uvolnění a obnovení toku energie.

 

Aplikace ušních a tělových svící  má kromě účinnosti na fyzickém těle také značný psychologický účinek. Během aplikace dochází ke zklidnění a uvolnění psychiky a tedy i ke spuštění harmonizačních procesů právě na psychické úrovni. Často dochází k tomu, že se z podvědomí uvolňuje nastavení mentálních schémat, takže je dán prostor k jejich pochopení a následnému pozitivnímu vyladění psychiky.

 

Tělové svíce  přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému atd.

 

Ušní svíce napomáhají od bolesti hlavy, migrén, při chronických a akutních rýmách, při lehkých zánětech středního ucha, zánětech mandlí, při problémech s čichem, nedostatečném prokrvení uší, při čištění lymfatických drenáží uší, při aktivacích meridiánů a reflexních zón uší, pomáhají se zbavit hučení a tlakům v uších, můžete pomoci snížit stres nebo i některé psychické problémy a samozřejmě jsou velmi vhodné stejně jako tělové svíčky jako součást muzikoterapie, relaxace nebo masáží hlavy či ucha.

Aplikace svící se nedoporučuje u těhotných žen, osob s výsokým krevním tlakem, na otevřená poranění, u dětí do 3 let.  

Doporučení: před aplikací tělové nebo ušní svíce je nutno dodržovat dostatečný pitný režim (minim.2 l tekutin)

Cena terapie:  250 Kč/30 minut

TOPlist