Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Karmalogie

 

 

Karma je dluh - problém, který je potřeba splatit - vyřešit.

V datu narození máte vše o svém životě:  Dětství, partnerství, schopnost či neschopnost studovat, sexualitu, odhodlání něčeho dosáhnout, vliv matky a vztah s ní, vliv otce, duchovní otázky, finanční záležitosti, schopnost udržet peníze či prodělávat, Vaše myšlení a schopnost velet a řídit, možnou dominanci, nehody a karamboly.

V neposlední řadě i sklony ke zdravotním problémům a nemocem, v jaké oblasti se mohou tyto problémy vyskytnout (imunitní systém, štítná žláza, zažívací orgány, onem.hlavy, ledvin, srdce, páteře,  psychické problémy).

***

Když jsem si  nechala udělat karmalogický rozbor celé rodiny, doslova jsem zírala a nechápala, jak to vše sedí a zapadá do sebe.Ale přesto jsem se o sobě dověděla i skutečnosti, které mi byly „skryté“ a kterých jsem si nebyla vědoma! A pochopením sebe sama jsem postupně začala chápat i vše, co se mi dělo v životě.

***

Každý z nás přichází na tento svět, aby splnil své životní úkoly. V životě neexistují žádné náhody … vše co se nám děje, nás má něčemu naučit! Je jen na nás, jak se rozhodneme. Zda rozklíčujeme své životní karamboly a vztahové peripetie (zvraty)  a splníme tak své úkoly ve „škole života“.

Všichni řešíme různé životní situace … více či méně složité problémy.Máme spoustu vztahů … s rodiči, partnery, dětmi, spolupracovníky a také vztahy mohou být velmi složité.  Pokud právě řešíte nějaký složitý vztah nebo zásadní životní situaci, může Vám k jejich objasnění karmalogie pomoci.

 

V případě zájmu o karmalogickou predikci (rozbor) volejte 608 402 816

Cena: 500 Kč za rozbor s osobní konzultací 60 minut

https://www.facebook.com/studio.lotos.cz/

 

 

TOPlist