O mně...

 

… jako malá holka jsem snila o tom, že se jednou podívám do Vesmíru a budu kosmonautkou :-)

Tato představa mě záhy opustila a já se „uzemnila“ a už od svých 7 let jsem měla jasnou představu o tom, co chci v životě dělat … pomáhat lidem. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a začala pracovat v nemocnici (9 let praxe na interním, kožním a urologickém oddělení).

Pak přišly na svět dcery a já byla na mateřské dovolené.  Následně jsem absolvovala  rekvalifikaci v oboru Pedikúra- manikúra (2011),  různé vzdělávací semináře v péči o tělo:  Thajská masáž nohou Kurz  - manuální lymfodrenáž (lektor Erika Hubelová),  Indická masáž hlavy a  Aromaterapie podle 5 elementů (lektor Vladimíra Naušová), Terapie tělovými svícemi.

Mé zdravotní problémy mě dovedly k samostudiu různých alternativních metod léčení, ke cvičení jogy a k meditacím.

A tímto začalo mé nové nasměrování v životě  … v roce 2014 zasvěcení do Shambaly 1024 (1.- 4.Mistrovský stupeň),  2015  Léčení pro příštích 7 generací – ženský seminář, 2016  Základní šamaský seminář a Šamasnké sebeléčení , 2017 Šamanské léčení v praxi (vše u Lenky Střechové Gergelové). A další práce na sobě samé … semináře osobního rozvoje.

Přišel i zásadní zlom v osobním životě a opět nástup do nemocnice na interní oddělení.  Zároveň ale i poznání, že práce v našem zdravotnickém systému mi nedává smysl.  Je to „neskutečný byznys“ a manipulace s lidmi udržováním ve strachu … jak s pacienty tak i s personálem … a s tímto přístupem nesouhlasím!

 To mě vedlo k odchodu z nemocnice a k samostatnému podnikání, zároveň ke studiu karmalogie a k samostudiu psychosomatiky a etikoterapie.

 

Můj smysl života se nezměnil … stále chci pomáhat lidem ke zdraví a spokojenosti …

...  jen cesta je jiná

https://www.facebook.com/studio.lotos.cz/

 

TOPlist